Dahua Pfs3206-4P-96 Switch | Otekno Elektronik

Dahua Pfs3206-4P-96 Switch

697,8

DAHUA PFS3206-4P-96 4 Kanal PoE Switch

697,8

Sepete Ekle
Kategoriler: , , , Etiketler: , , , ,

DAHUA PFS3206-4P-96 4 Kanal PoE Switch ( 3FE PoE +1GE PoE +2GE SFP )

ModelDahua PFS3206-4P-96 Teknik Özellikleri
 

Ethernet Port

2*1000 Base-X

1*10/100/1000 Base-T(Hi-PoE/PoE+/PoE)

3*10/100 Base-T (PoE+/PoE)

 

PoE Güç Tüketimi

Port1, 2, 3 ≤30W

Port4≤60W

Total≤96W

PoE ProtokolüIEEE802.3af, IEEE802.3at, Hi-PoE
Switch Kapasitesi6.8G
Paket İletme Oranı4.91Mpps
Paket İletim Hafızası1Mb
MAC Tablosu Boyutu8K
Akış KontrolüVarsayılan olarak etkinleştirme
Uygulama Nemi% 10-% 90
Güç KaynağıDC: 48 ~ 57V
Yıldırımdan KorunmaOrtak Mod 4kV
Diferansiyel Modu 2KV
Çalışma Koşulları-30 ℃ ~ 65 ℃
Net Ağırlık480g
Boyutlar150mm x 100mm x 30mm
Aksesuarlar
PFT39501.25G 850nm, 500m, LC, Çok modlu
PFT39601.25G 1310 / 1550nm, 20km, LC, Tek modlu
PFT39701.25G 1550 / 1310nm, 20km, LC, Tek modlu

SEO

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Dahua Pfs3206-4P-96 Switch” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • Nakliye detayları

    • Lütfen gönderim adresinize eksiksiz giriş yapınız.
    • Ürünler, ödeme yapıldıktan 3 iş günü içinde gönderilecektir.
    • Lütfen teslim edildiğinde öğeleri kontrol edin, hasarlıysa lütfen kabul edin ve hemen bizimle iletişime geçin. Bir onay yapıp size yeni bir tane göndereceğiz.