Dahua Pfs4420-16GT-240 Switch - Otekno Elektronik

Dahua Pfs4420-16GT-240 Switch

5.960,5

DAHUA PFS4420-16GT-240

5.960,5

Sepete Ekle
Kategoriler: , , , Etiketler: , , , ,
Açıklama

DAHUA PFS4420-16GT-240 16 Kanal PoE Gigabit Yönetilebilir Switch ( 16GE PoE +4 GE SFP )

ModelDahua PFS4420-16GT-240 Teknik Özellikleri
Ethernet Port16 * 10/100/1000 Base-T (PoE güç kaynağı)

4 * 1000 Base-X

PoE Güç TüketimiHer güç ≤30W

Toplam ≤240W

PoE ProtokolüIEEE802.3af

IEEE802.3at

PoE250W
Switch Kapasitesi56Gbps
Paket İletme Oranı29.76Mpps
Paket Bellek4.1Mb
Nem10% ~ 90%
Güç KaynağıAC 100 ~ 240V
Yıldırımdan KorunmaOrtak Mod 2KV

Diferansiyel Mod 500V

Çalışma Koşulları-10 ℃ ~ 55 ℃
Net Ağırlık3.75kg
Boyutlar4400mm ×260mm ×44mm
Aksesuarlar
PFT39501.25G 850nm, 500m, LC, Çok modlu
PFT39601.25G 1310 / 1550nm, 20km, LC, Tek modlu
PFT39701.25G 1550 / 1310nm, 20km, LC, Tek modlu
Hizmet Özellikleri
SistemKullanıcı adı / şifre: admin / admin
IP Adresi: 192.168.1.110/24
MAC Tablosu8K
VLAN802.1Q
Port ToplamaManuel Toplama
MirrorBirden çok port mirroring mevcut
Akış KontrolüYarı basınçlı tip kontrollü yarı dubleks mevcut
PAUSE çerçevesine dayalı tam dubleks mevcut
MulticastIGMP Snooping
Hizmet KalitesiDiff-Serv QoS’sini Destekleme
Her port, 4 çıkışı destekler
802.1p / DSCP öncelik eşleştirmesini destekleme
Güvenlik ÖzellikleriDonanım, porta dayalı IP + MAC bağlamayı destekler
IP kaynak adres korumasını destekleme
ARP algılamayı destekleme
Sistem BakımıYapılandırma dosyası yükleme/indirme mevcut
Güncellenmiş Paket yükleme mevcut
Sistemi günlükleme mevcut
Network Yönetimi

Otekno Teknoloji ve Bilişim Hizmetleri
https://www.oteknoshop.com

Biz hedefleri, ilke ve prensipleri doğrultusunda sizlere daha iyi hizmet edebilmek için çalışmalarına hızla devam edecektir.

multitek, akıllı ev, güvenlik kameraları

Ek bilgi
Port Sayısı

İnceleme (0)

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Dahua Pfs4420-16GT-240 Switch” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Nakliye
  • Nakliye detayları

    • Lütfen gönderim adresinize eksiksiz giriş yapınız.
    • Ürünler, ödeme yapıldıktan 3 iş günü içinde gönderilecektir.
    • Lütfen teslim edildiğinde öğeleri kontrol edin, hasarlıysa lütfen kabul edin ve hemen bizimle iletişime geçin. Bir onay yapıp size yeni bir tane göndereceğiz.