Dahua Pfs4210-8GT-150 Switch | Otekno Elektronik

Dahua Pfs4210-8GT-150 Switch

1.836,4

DAHUA PFS4210-8GT-150 8 Kanal Yönetilebilir PoE Gigabit Switch 8GE PoE +2GE SFP

1.836,4

Sepete Ekle
Kategoriler: , , , Etiketler: , , , ,

PFS4210-8GT-150 8 Kanal Yönetilebilir PoE Gigabit Switch ( 8GE PoE +2GE SFP )

ModelDahua PFS4210-8GT-150 Teknik Özellikleri
Ethernet Port8 * 10/100/1000 Base-T (PoE güç kaynağı)

2 * 1000 Taban-X

PoE Güç TüketimiHer güç ≤30W

Toplam≤150W

PoE ProtokolüIEEE802.3af

IEEE802.3at

PoE150W
Switch Kapasitesi36Gbps
Paket İletme Oranı14.88Mpps
Paket Bellek4.1Mb
Nem10% ~ 90%
Güç KaynağıAC 100 ~ 240V
Yıldırımdan KorunmaOrtak Mod 2KV

Diferansiyel Mod 500V

Çalışma Koşulları-10℃ ~ 55℃
Net Ağırlık2.35kg
Boyutlar330mm × 230mm × 44mm
Aksesuarlar
PFT39501.25G 850nm, 500m, LC, Çok modlu
PFT39601.25G 1310 / 1550nm, 20km, LC, Tek modlu
PFT39701.25G 1550 / 1310nm, 20km, LC, Tek modlu
Hizmet Özellikleri
SistemKullanıcı adı / şifre: admin / admin
IP Adresi: 192.168.1.110/24
MAC Tablosu8K
VLAN802.1Q
Port ToplamaManuel Toplama
MirrorBirden çok port mirroring mevcut
Akış KontrolüYarı-çift yönlü arka basınç tipi kontrol mevcut
PAUSE çerçevesine dayalı tam dubleks mevcut
MulticastIGMP Snooping
Hizmet KalitesiDiff-Serv QoS’sini Destekleme
Her port, 4 çıkışı destekler
802.1p / DSCP öncelik eşleştirmesini destekleme
Güvenlik ÖzellikleriDonanım, porta dayalı IP + MAC bağlamayı destekler
IP kaynak adres korumasını destekleme
ARP algılamayı destekleme
Sistem BakımıYapılandırma dosyası yükleme/indirme mevcut
Güncellenmiş Paket yükleme mevcut
Sistemi günlükleme mevcut
Network YönetimiWEB (http protokolü)

SEO

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Dahua Pfs4210-8GT-150 Switch” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • Nakliye detayları

    • Lütfen gönderim adresinize eksiksiz giriş yapınız.
    • Ürünler, ödeme yapıldıktan 3 iş günü içinde gönderilecektir.
    • Lütfen teslim edildiğinde öğeleri kontrol edin, hasarlıysa lütfen kabul edin ve hemen bizimle iletişime geçin. Bir onay yapıp size yeni bir tane göndereceğiz.